• Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Вiasi Вinova

Доставка бесплатно
BIASI BINOVA 24 кВт atmo (M297.24BM)

Теплова потужність 24 (кВт)
Кількість контурів двоконтурний (теплообмінник бітермічний)
Тип розпалювання електронний (автоматичний)
Тип камери згоряння – відкріта

Усі характеристики »
Доставка бесплатно
BIASI BINOVA 24 кВт turbo (М297.24СМ)

Теплова потужність 24 (кВт)
Кількість контурів двоконтурний (теплообмінник бітермічний)
Тип розпалювання електронний (автоматичний)
Тип камери згоряння – закрита

Усі характеристики »

Газові котли Вiasi Вinova — це настінні пристрої двоконтурного типу з теплообмінником, який називається біотермічним. Пристрої є із закритою та відкритою камерою згоряння. Потужність обладнання варіюється від 24 квт. Завдяки цьому задана температура системи опалення та ГВП підтримується на одному рівні. Нові технології виготовлення такого типу продукції найбільше економічно витрачають газ. Дизайн котла виконаний у мінімалістичному стилі, під яким приховані якісні європейські комплектуючі та надійні деталі.

Газовий котел стане для вас найкращим придбанням. Він невибагливий в експлуатації та легко піддається монтажу. Обслуговування такого пристрою не доставить складнощів, а навпаки, покращить стан у побуті.

Хоча котли дуже просто виглядають зовні, але деталі, з яких вони складаються, виконують продуктивну роботу. Настінний тип має досить багато різних моделей, покупець має можливість підібрати потрібний варіант.

Інструкція обов’язкова до прочитання і додається до котла.

Переваги

Вся теплотехніка компанії Біасі Груп має велику кількість позитивних сторін. Головне – це комфорт та безпека покупців.

Кожен котел має високий рівень коефіцієнта корисної дії. Теплообмінник біотермічного типу та рідкокристалічний монітор зроблять роботу пристрою більш якісною. Також обладнання має систему автоматики, яка стійка до різних радіоперешкод. Техніка енергобезпечна, має достатню кількість сертифікатів на підтвердження цього факту.

Віасі Вінова забезпечені функцією «Комфорт». Додатковими перевагами є:

 • захист від морозу та перегріву котла;
 • самостійний контроль над електророзпалюванням, модулюванням вогню;
 • запобігання блокуванню насоса;
 • вбудований манометр;
 • сигнал у разі відсутності води.

Враховуючи автоматичну систему котлів та позитивні відгуки клієнтів, продукція фірми Біасі Груп є високоякісною технікою європейських стандартів.

Характеристики кожного котла за потужностями

Віасі Вінова – це модель, яка має два види. Таблиця дає повніші характеристики про кожну з них.

Характеристики 24 ВМ 24 СМ
Потужність, кВт 21,3 23,8
Максимальний коефіцієнт корисної дії, % 89,0 91,1
Об’єм бака, л 6 6
Максимальний тиск при опаленні, бар 3 3
Максимальний тиск при ГВП, бар 10 10
Витрата диму, кг/с 0,0187 0,0147
Вага, кг 30 35

 

На панелі керування ви можете знайти індикатори самостійного регулювання роботи пристрою, зниженого тиску, різних режимів пристосування у вигляді знаків, а також нагадування про те, що пора надати спеціалістам для проведення техобслуговування.

Відгуки покупців

 1. Роман:
  «Купили котел 5 років тому. На той час – справжня знахідка. Досі добре працює, без серйозних поломок та незручностей. Безшумний, простий в експлуатації, невеликих розмірів підходить для інтер’єру нашої квартири. Біасі Груп порадувала європейськими комплектуючими та якістю продукції. Дякуємо за надійність та комфорт. Рекомендую кожному».
 2. Олена:
  «Потребували в котлі на дачу. Друг порекомендував Біас Бінова. Через пару місяців все ж таки зважилася. Дуже щаслива, що дослухалася. Тепер у мене стоїть техніка кращої компанії, яка є ще й лідером європейських марок з виготовлення теплообладнання. Економічний та комфортний у використанні. Дякуємо фірмі за простоту, а також за доступність».
 3. Михайло:
  «При покупці Біас не думав про те, що настільки здивуюся. Цей настінний газовий казан – межа мрій. Він дуже зручний і зовсім не заважає побуту. Зауважив, що витрата газу стала меншою. Ще багато приємних бонусів на вас чекає, якщо ви вирішите купити продукцію даної фірми. Котел коштує вкладених у нього грошей».
Зворотний дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок