• Телефон: +38 (050) 474 88 11

  • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Комплектуючі

Термін служби будь-якого котла обмежений, але за допомогою нових запчастин ви можете продовжити час його експлуатації. Майже кожна деталь газового котла ТМ Віасі підлягає заміні. Тому ми пропонуємо широкий вибір комплектуючих високої європейської якості. Топовим предметом продажів є теплообмінник Biasi. Даний елемент газового котла виконує функції передачі енергії від газового пальника теплоносії.

Ця запасна частина виходить з ладу з низки причин:

  1. Висока температура води може сприяти появі накипу на стінках усередині трубки, що призводить до непрохідності рідини.
  2. Продукти горіння можуть осідати на теплообміннику та перешкоджати повноцінному нагріванню рідини в контурі. При цьому витрати газу збільшуються, а тепловіддача зменшується.
  3. Через низьку температуру теплопровідника та високу – обмінника можуть утворюватися тріщини в трубі.

У будь-якому випадку слід уважно ознайомитися з інструкцією з експлуатації газового котла, а також скористатися послугами компетентного газового спеціаліста.

Різновиди фірмових теплообмінників Вiasi Group

Компанія пропонує своїм клієнтам елементи обміну енергії для всього модельного ряду. Якість деталей відповідає нормативним технічним характеристикам, які у державі. Виробник дбає про довговічну роботу комплектуючих, використовуючи інноваційні методи. Для нас важливо, щоб ви були задоволені результатом.

Ми пропонуємо теплообмінники з різних металів:

  • мідь;
  • сталь;
  • бітермічні (сплав металів).

Також пропонуємо вам різноманітність запасних частин за способом передачі енергії:

  • первинні;
  • вторинні;
  • суміщені.

У нашому модельному ряду ви знайдете первинні мідні теплообмінники для котлів компанії Віасі, представлені моделями Delta. Конструкція досить проста, передача тепла походить від енергообмінника до рідини під час розпалювання пальника. Деталь має вигнутий вигляд. Чим більша довжина, тим потужніший газовий котел, що більше мідних пластин, то швидше проходить обмін тепла.

Вторинні сталеві теплообмінники використовуються в двоконтурних котлах і проводять тепло від нагрітого тепло елемента до рідини і водопровідної води. Ці компоненти рухаються назустріч один одному з різних трубок (один контур відповідає за опалення, інший – за ГВП). Такий теплообмінник ми пропонуємо для моделей Rinnova.

Бітермічні суміщені енергообмінники можуть складатися із двох металів (сплавів) або одного. Головною відмінністю є можливість використовувати контур опалення та водопроводу одночасно. Теплообмінник складається з труби, всередині якої розміщується ромбічна конструкція для гарячого водопостачання, припаяна до стін. Зовнішній контур призначений для теплоносія. Цей елемент відноситься до висококласних комплектуючих для газових казанів. Такий вид пристроїв ви зустрінете у моделях Binova, які є високотехнологічними та комфортними для експлуатації.

Ви можете самостійно продовжити службу обмінника тепла, періодично проводячи чистку ребер і продуючи трубки для теплоносія, а також, якщо передбачено моделлю, – водопостачання. Ознайомитись з правильністю процесу ви можете у посібнику з експлуатації. Але краще викликати спеціаліста.

Якщо вчасно не замінити теплообміник, котел Вiasi може вийти з ладу і спричинити інші поломки (наприклад, залити пальник, і газ надходитиме, але не спалахуватиме, це призведе до аварійної ситуації).

Усі теплообмінники Вiasi Group супроводжуються сертифікатами якості та гарантованим сервісним обслуговуванням. Ви зможете без проблем замовити потрібну вам запасну частину, тому що ми дбаємо про ваш комфорт.

Зворотний дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок