• Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Biasi Inovia

Газові котли Biasi Inovia – настінні пристрої, які опалюють приміщення та забезпечують гарячою водою. Пристрій обладнано закритою камерою згоряння, має широкий вибір потужностей, може бути встановлено в маленьких квартирах, а також у великих будинках.

Газовий котел оснащений первинним запатентованим теплообмінником, сучасною панеллю управління, яка розроблена за новітніми технологіями і має зручний екран. Меню функцій в інтерфейсі є максимально розширеним для більш комфортного користування. Настінний котел Inovia підтримує температуру гарячої води на одному рівні. Дане газове обладнання має великий ресурс роботи, також є однією з найпопулярніших моделей компанії Біасі Груп.

У комплекті із самим котлом надається:

 • інструкція;
 • газовий кран;
 • кабель для підключення до мережі;
 • монтажна пластина;
 • монтажно-розмічувальний шаблон.

Можна настроїти дистанційне керування. Це дозволить клієнту керувати та регулювати котел на відстані.

Ми пропонуємо покупцям комфорт, довговічність та якість європейського стандарту.

Характеристики Biasi Inovia

Компанія Біасі Груп піклується про своїх клієнтів та пропонує роботу на взаємовигідних умовах. Ми маємо широкий асортимент товарів. Biasi Inovia ділиться на кілька видів, що відрізняються потужностями. У таблиці наведено деякі подробиці про цю модель.

Характеристик M290

24CM/T

M290

28CM/T

M290

32CM/T

Потужність, кВт 23,7 29,1 30,6
Коефіцієнт корисної дії, % 92,8 93,3 93,1
Об’єм бака, л 7 7 7
Маса, кг 32,7 33,4 34,5
Номінальна напруга/потужність, що споживається, В/Ват 230/50 230/50 230/50
Тиск при витраті 1000л/год, бар 2,04 2,10 2,85

 

Котли дуже зручні, продуктивні. Відгуки клієнтів підтверджують нашу репутацію та лідерство в країнах Європи.

Переваги газових котлів Біасі

Біасі Груп – це відомий усьому світові лідер у сфері виготовлення та продажу теплового обладнання. Ви можете бути впевнені у якості матеріалів та продукції фірми.

Biasi Inovia має камеру згоряння закритого типу, що є безпечним у щоденній експлуатації.

Котли прості у використанні та не вимагають особливих знань під час експлуатації, в інструкції все викладено максимально доступно для користувача.

Ви купуєте теплотехніку Біасі Іновія двоконтурного вигляду та вирішуєте дві проблеми: опалення та ГВП. Кожен покупець може індивідуально підібрати казан певної потужності для потрібної площі.

Пристрої компактні та підходять під будь-який інтер’єр. Можливе підключення до загальної системи опалення або сонячних батарей.

Обладнання бренду Біасі заощаджує витрати пального, а отже – ваші гроші.

Відгуки клієнтів

 1. Віталій:
  «Багато читав про фірму Біас Груп. Вона має безліч сертифікатів і стала стала лідером з виробництва теплового обладнання. Придбали газовий казан Biasi Inovia. Працює безшумно, невеликий, вписується в інтер’єр, також дуже зручний у використанні. Жодних труднощів не виникало за 2 роки. Серйозних поломок не було. Дякуємо компанії за якість, комфорт. Рекомендую всім».
 2. Геннадій:
  «Купив двоконтурний котел близько 4 років тому. Були дрібні неполадки, але на них не варто навіть зациклюватися, бо таке трапляється з кожною річчю. Пристрій обладнаний інноваційною автоматикою високої якості. Видно, що техніка виготовлена ​​за європейськими стандартами. Товари Біасі повністю виправдовують усі очікування. Дякуємо компанії за комфортні технології. Ціна відповідає якості. Рекомендую».
 3. Руслан:
  «Порадив друг придивитися саме до Біас. Не жалкую, що послухав його. Тепер користуюся казаном європейської якості. Вже третій рік він продуктивно служить та допомагає у господарстві. Помітно, що витрата газу стала значно меншою. Економічність та зручність на рівні».
 4. Володимир:
  «Лише недавно купив Biasi Inovia. За півроку не виникало проблем. Сподіваюся, що так буде й надалі. Надійне, комфортне газове обладнання. Радий, що придбав таку продукцію. Рекомендую кожному бажаючому придбати якісну теплотехніку».
Зворотний дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок