• Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Відгуки про котли Biasi

Biasi — компанія-лідер з виробництва опалювального обладнання у Європі. Вона заснована у 1930 році і ось уже понад 80 років викликає схвалення та довіру з боку своїх клієнтів. Компанія регулярно займається впровадженням нових технологій у виробничу частину, а також суворо слідкує за якістю своєї продукції. В інтернеті можна знайти безліч позитивних коментарів власників, а також відгуки про котел Biasi, які дозволяють переконатися в цьому.

Які бувають котли BIASI

Ассортимент товарів Біасі досить широкий і включає опалювальні прилади для побутових потреб і для промислового застосування. На даний момент каталог виглядає так:

 • газові настінні котли;
 • газові підлогові котли;
 • конденсаційні котли;
 • сталеві промислові котли;
 • бойлери непрямого нагріву;
 • системи сонячного обігріву

Розрізняється насамперед потужність цих котлів. Якщо потужність побутових котлів для особистого використання досягає максимум 180-190 кВт, котли промислової серії мають потужність до 4000 кВт.

Вся продукція Biasi сертифікована та має всі необхідні дозволи для її використання на території України.

Також компанія має широкий діапазон котлів, що відрізняються не лише зовнішнім виглядом, а й технічними характеристиками.

Настінні Підлогові Конденсаційні Промислові
Binova Kappa R RinNova Cond RSB 2S (70-1300 kWt)
Rinnova Kappa RPV \ RPVS MultiParva Cond RSB 2S (1400 — 3500 kWt)
Inovia Kappa B0 100
Nova Parva B30 R
Parva Comfort Super Kappa

Найбільшою популярністю користуються моделі Rinnova, Binova, Kappa R та конденсаційні моделі.

Що говорять про котли Біазі власники

Котли Biasi Binova мають великий попит, що не дивно — поєднання прекрасних технічних параметрів і бюджетної ціни дуже радують покупців. Випускається ця модель у двох можливих варіантах:

 • 24 ВМ (відкрита камера згоряння);
 • 24 СМ (закрита камера згоряння та примусове димовідведення).

Як додаткові опції можливе підключення датчика кімнатної температури, підключення дистанційного керування, а також окремо зимовий та літній режими.

Ось що пишуть самі власники:

Володимир К, 43 роки, м. Київ: «Купував два роки тому котел, загалом – нарікань немає. Працює без збоїв, тихо, в управлінні не складний, всі кнопки та екран зрозумілі. … Хіба що переважувати довелося, але це вже мій недолік — не розрахував за обсягом, думав у ванну його, але не вліз.

Олексій н, -, м. Харків: «Котел відмінний, за свої гроші я знайшов точно те, що шукав!)) не використовують триходові клапани — що тільки в плюс насправді, і що окремо сподобалося, так що котел сам вимикається , якщо тиск падає.»

Rinnova Биаси — це ще один лідер у списку котлів цієї компанії. Ось що пишуть власники цих котлів:

Сергій, м. Луцьк: «Котел цей нам порадили ремонтники, які нам оновлювали кухню та коридор. очікування не обдурив, річ якісна, хоч і конструкція досить проста.»

Valentin P, St.: «… вибирав довго, в результаті зупинився на цьому варіанті. Працює поки недовго. так що мало що можу сказати… поки задоволені придбанням».

Ще один гідний суперник вищезгаданим варіантам — двоконтурний Biasi Nova Parva. Ця модель розрахована на площу до 240 кв. Максимальна потужність 24 кВт, максимальна температура – 80оС. Котел Біазі Нова Парва можна віднести до категорії «золотих стандартів» свого сегменту.

Найчастіше власники цієї моделі котла відзначають:

 • два роздільні теплообмінники;
 • захист від замерзання;
 • ергономічна модель керування;
 • захист від блокування насоса.

Самі клієнти, які купили котел Бьязі охоче пишуть відгуки на просторах мережі:

Анонім, м. Мерефа: «…а ось що безперечно плюс — так це витрата води і невелике енергоспоживання!) так зрозуміло, що бойлери і газові котли жеруть світла огого в будь-якому випадку, але тут Хоч за серце не вистачаєш, коли рахунки за електрику приходять!))»
Ірина Степанова, 55 років, м. Херсон: «Чесно кажучи, сам по собі котел у принципі був незвичний — ми живемо за містом і ось уже двадцять з лишком років завжди користувалися грубкою. Хтось скаже «минулий століття», а ми звикли. Отже спочатку цей величезний агрегат лякав, але потім якось пристосувалися. Інструкція до нього додавалася, все зрозуміло в цілому. Сина, звичайно, ми з батьком мучили, він нам довго пояснював, показував… а тепер ось самі. За часом — не порівняти, нагрівається вода швидко, не доводиться, як раніше чекати дві години, поки піч розтопиться… та й удома завжди тепло, головне температуру відрегулювати. Для холодних сезонів річ незамінна».

Наступний цікавий котел Biasi — компактний і підлоговий Kappa R. Ця модель випускається в 6 типорозмірах, що дуже зручно для вибору. При виготовленні використовується чавунний теплообмінник. Це забезпечує високий рівень ККД та тривалий термін експлуатації.

На різних сайтах та форумах можна знайти безліч відгуків про цю модель котлів Біасі. Ключовими перевагами, на думку клієнтів компанії, є:

 • електронний розпалювання та атмосферний газовий пальник;
 • гарна термоізоляція;
 • відкрита камера згоряння;
 • можливість підключення додаткового бойлера

Що ж пишуть про ці котли самі власники?

Т., г. Дніпро: »

Рік працює вже, доки не ламався. До нього можна підключити ще 4 дод. котла , я підключив ще один, т.к. територія велика. Працює складно, його майже не чути. Розмір дозволяє поставити його під стіл, наприклад.

Однією з найуніверсальніших моделей можна сміливо назвати Biasi Inovia. Завдяки широкому діапазону можливих потужностей, він чудово підходить і для квартир, і для приватних будинків. Котел також може бути підключений до сонячної системи, а його інноваційна та функціональна панель керування дозволяє стежити за всіма показниками в одному місці. На дисплеї можна побачити:

 • відсоток сонячної інтеграції;
 • показники тиску;
 • зовнішню температуру.

На сайтах, де люди обмінюються думками та досвідом щодо газових котлів Biasi можна знайти такі відгуки про дану модель:

Алишер, 49 лет, г. — : «купив такий котел за порадою брата! поки все добре працює справно! і виглядає красиво) ми нещодавно ремонт робили, думали, що виглядатиме надто громіздко і незграбно, але помилилися. дизайнери явно постаралися, вийшов досить сучасний стиль, лаконічний.

Який котел Biasi вибрати

Незмінно люди стикаються з питанням – який же котел вибрати? Одноконтурний чи двоконтурний, настінний чи підлоговий, якої потужності тощо. Відповідь на це питання завжди залежатиме від переваг конкретного клієнта, запланованого бюджету на купівлю та необхідного функціоналу.

Перед покупкою та встановленням котла все ж таки необхідно проконсультуватися з фахівцем. Він обов’язково підбере найкращий варіант, виходячи з площі приміщення, технічних вимог тощо.

Нижче наведено скріншоти відгуків користувачів, які користуються котлами компанії Біасі і можуть допомогти визначитися з вибором.

Поделиться:
Зворотний дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок